MO Trhové Sviny

Český rybářský svaz

PRAVIDLA RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ

Závodů se mohou zúčastnit i osoby bez rybářského lístku či povolenky k rybolovu!

Pravidla rybolovu společná pro všechny kategorie

Každý závodník obdrží při registraci kartičku, do které mu rozhodčí budou zapisovat úlovky. Při ulovení ryby, která má stanovenou nejmenší lovnou délku, zakřičí závodník na nejbližšího rozhodčího heslo „RYBA“ a on mu přijde rybu změřit a zapsat. Ostatní (plevelné) ryby uchovává závodník ve vhodné nádobě (např. kbelíku), či ve vlastním vezírku a rozhodčí mu je přepočítává a zapisuje průběžně, jednou za čas (hromadně).


Kategorie MUŽI - Startovné 250,- Kč

Zaregistrovat se může každý, starší 15-ti let (včetně žen).

registrace účastníků od 5:30 hodin.

závod 1. kolo 6:00 – 8:00

přestávka na občerstvení a přesun na 2. Stanoviště 8:00 – 9:00

závod 2. kolo 9:00 – 11:00

technická přestávka k vyhodnocení závodů 11:00 – 11:30

vyhodnocení závodů a předání cen 11:30 – 12:00

Kategorie ŽENY - Startovné 100,- Kč

Zaregistrovat se mohou pouze ženy a dívky, starší 15-ti let.

registrace účastnic od 12:30 hodin.

závod 13:00 – 17:00

technická přestávka k vyhodnocení závodů 17:00 – 17:30

vyhodnocení závodů a předání cen 17:30 – 18:00

Kategorie DĚTI - Startovné 100,- Kč

(po předložení rybářského lístku - sleva 50,- Kč)

Zaregistrovat se mohou všechny děti (bez rozdílu pohlaví) mladší 16-ti let.

registrace účastníků od 6:30 hodin.

závod 7:00 – 11:00

technická přestávka k vyhodnocení závodů 11:00 – 11:30

vyhodnocení závodů a předání cen 11:30 – 12:00


V každé kategorii bude vyhodnocena prémiová cena za největší ulovenou rybu. V ceně startovného, pro všechny kategorie, je možnost ponechání si jedné ulovené ryby.



Plakát ke stažení ZDE.

Pravidla rybářských závodů ke stažení ZDE.

Výsledky dřívějších ročníků


Závody 2015

Výsledky open závodu (hodnotí se ryby se stanovenou nejmenší lovnou mírou)
  1. Koranda Jan - 349cm
  2. Krčmář Jan - 257cm
  3. Chalupský Petr - 257cm
  4. Buřič Josef - 144cm
  5. Chuchel Radek - 130cm
  6. Felenda David - 117cm
  7. Korec Martin - 97cm
  8. Malovec Petr - 96cm
  9. Vítovec Milan - 71cm
  10. Tuscher Miroslav - 58cm
Výsledky odpoledniho závodu žen (hodnotí se všechny ryby)
  1. Vicková Anna - 258cm
  2. Prachařová Šárka - 168cm
  3. Martínková Petra - 164cm
Výsledky závodu děti (hodnotí se všechny ryby)
  1. Čeněk Daniel - 237cm
  2. Veska Marek - 209cm
  3. Hriňa Daniel - 199cm



Závody 2014

Výsledky open závodu (hodnotí se kapr, amur, tolstolobik)
  1. Krčmář Jan - 322cm
  2. Korec Martin - 178cm
  3. Berezny Jan - 151cm
  4. Felenda David - 130cm
  5. Krčmář Jiří - 108cm
  6. Halačka Zdeněk - Rich. 107cm
  7. Vrchota Vlastimil - 102cm
  8. Kučera Jiří - 101cm
  9. Košumberský Karel ml. - 100cm
  10. Chládek Radek - 99cm
Výsledky odpoledniho závodu žen (hodnotí se všechny ryby)
  1. Martínková Petra - 320cm
  2. Malovcová Marcela - 304cm
  3. Valterová Jitka - 198cm
Výsledky závodu děti (hodnotí se všechny ryby)
  1. Jarolínek David - 806cm
  2. Matějka Petr - 570cm
  3. Šabatka Jan - 563cm



Závody 2011

Výsledky open závodu (hodnotí se kapr, amur, tolstolobik)
  1. Miroslav Šisler 487cm (11 kaprů)
  2. František Duda 452cm (10 kaprů)
  3. Zdeněk Halačka ml.412cm (10 kaprů)
  4. Roman Duda  353cm (8 kaprů)
  5. Aleš Rolinek  311cm (7 kaprů)
  6. Jan Koranda  299cm (6 kaprů)
  7. František Bárta 267cm (6 kaprů)
  8. Jiři Halačka  261cm (6 kaprů)
  9. Lukáš Matějka 242cm (6 kaprů)
  10. Jan Račák  237cm (5 kaprů)
Výsledky odpoledniho závodu žen (hodnotí se všechny ryby)
  1. Táňa Matějková 266cm (9 ryb)
  2. Marie Florianová 225cm (14 ryb)
  3. Martina Kocábková212cm (16 ryb)
Výsledky závodu děti (hodnotí se všechny ryby)
  1. Petr Matějka
  2. Nikola Rojdlová
  3. Luděk Rolinek